Joga Fusion

Klub

257
Kup teraz
250.00 PLN

 Odkryj harmonię ruchu i relaksu z Klubem Joga Fusion!

Regularna cena dostępu do wszystkich materiałów Klubu JF: ~ 83 zł za miesiąc. Płatność kwartalna 250 zł. (Jeśli chcesz wykupić dostęp na krócej lub dłużej niż trzy miesiące, napisz do: justyna.brzegowa@jogafusion.pl)

-  Kliknij: KUP TERAZ - Zaloguj się lub dokonaj rejestracji

-  Jeśli masz kod rabatowy, wpisz go w polu "Wprowadź kod rabatowy" 

-  Kliknij: Aplikuj kupon

-  Kliknij: Zamawiam i płacę

O Ani Brzegowej 

Dyplomowana trenerka i edukatorka Slings Myofascial Training w oparciu o mapę połączeń mięśniowo-powięziowych Anatomy Trains, certyfikowana instruktorka jogi, trenerka medyczna.

Prowadzi wielowymiarowe i funkcjonalne zajęcia, które pomagają odbudować potencjał w ruchu i kontakt ciało - umysł. Pomaga w znalezieniu swobody ruchu i oddechu - w zdrowy, bezpieczny, przystępny sposób.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jakie są rodzaje zajęć dostępnych w Klubie Joga Fusion?

Oferujemy różnorodne zajęcia, takie jak joga, ćwiczenia funkcjonalne, relaksacyjne sesje medytacyjne i wiele innych. Wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć idealne zajęcia dla Ciebie.

 

Nie mam czasu na długie ćwiczenia - czy znajdę w klubie coś dla siebie?

W naszym klubie oferujemy również krótkie sesje treningowe. Pamietaj, że nawet 5 minutowa obserwacja ciała i oddechu codziennie może przynieść już znaczące zmiany w układzie nerwowym i hormonalnym. 

 

Jakie są korzyści z przynależności do Klubowej grupy na Facebooku?

Grupa na FB to miejsce wzajemnej motywacji i wsparcia. Udostępniamy tam przypomnienia o zajęciach, a także inspiracje i ciekawostki związane z ruchem i zdrowiem.

 

Czy mogę skonsultować się z trenerem odnośnie mojej praktyki?

Tak, jako członek Klubu Joga Fusion masz możliwość zadawania pytań trenerce Ani odnośnie Twojej praktyki poprzez prywatne wiadomości.

 

Dlaczego mam ćwiczyć, jeśli nie mam czasu?

Nawet krótkie sesje treningowe mogą przynieść korzyści zdrowotne i poprawić ogólne samopoczucie. Pamiętaj dłużej nie znaczy lepiej!

 

Czy abonament obejmuje także materiały edukacyjne, takie jak e-book z opisem pozycji jogi?

Tak, abonament obejmuje dostęp do e-booka z opisem podstawowych pozycji jogi oraz innych materiałów edukacyjnych.

 

Sprawdź poniżej opinie uczestniczek i uczestników

lista sesji:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję