FAQ

FAQ czyli odpowiedzi na często zadawane pytania. 

  1. Czy dostęp do zajęć jest płatny? 

Tak. Dostep do klubu jest płatny. Ma formę abonamentu, który wykupuje się na trzy miesiące. Koszt to 83 zł na miesiąc lub inna kwota obowiazująca na podstawie kodu rabatowego. 

Okresowo możesz skorzystać z darmowego DOSTĘPU TRIAL. Przez 7 dni możesz sprawdzić, czy podoba Ci się w Klubie i potem zdecydować, czy zostaniesz na dłużej. Nie jest wymagane podanie numeru karty kredytowej, jedynie zwykła rejestracja. Warunkiem do skorzystania z Dostępu Trial jest nieposiadanie konta w Klubie - zapytaj o tę opcję!.

  1. Czy znajdę tu zajęcia dla siebie?

Jeśli szukasz bezpiecznych zajęć do wykonania w domu, dopiero zaczynasz przygodę z ruchem, jesteś we właściwym miejscu.
Jeśli chcesz pogłębić swoją prakytkę, spróbować nowego ruchu, poeksplorować nowe miejsca w ciele, jesteś we właściwym miejscu.
Jeśli chcesz stanąć na rękach, wykonać mostek, lubisz dynamiczą prakytkę, również znajdziesz tu coś dla siebie.

Skorzystaj z WYSZUKIWARKI - zaznacz 1 lub więcej tagów, które Cię interesują. 
Nie ma znaczenia czy jesteś “początkująca/y”, czy “zaawansowana/y”, czy masz 25 czy 65 lat. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań, samopoczucia, czasu jakim dysponujesz. Skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz coś dla siebie na dany moment. Przeczytaj też o moim funkcjonalnym podejściu do ruchu na Blogu.

  1. Czym się różni joga fusion od innych metod?

Joga fusion to moja odpowiedź na wieloletnie doświadczenie własnej i nauczycielskiej praktyki ruchowej. Proponuję Ci funkcjonalne i powięziowe ćwiczenia z elementami jogi - dla zdrowego kręgosłupa, siły, swobody ruchu, równowagi w ciele i umyśle. Więcej o jodze fusion możesz przeczytać TU.

  1. Jakie są wymagania techniczne?

Żeby korzystać z zajęć dostępnych w Klubie potrzebujesz mieć dostęp do Internetu oraz sprawny komputer, laptop, tablet lub telefon. Nie potrzeba instalować żadnego oprogramowania. Do uczestniczenia w zajęciach Live przez telefon, wymagana jest aplikacja Zoom (darmowa, do ściągnięcia w minutę).

       5. Kiedy powstał KLUB?

Klub rozpoczął działalność 1 marca 2018 roku. Wcześniej powstawały kursy wideo, z których możesz korzystać będąc w Klubie. Zajęcia stacjonarne prowadzę od ponad 20 lat :)

       6. Co zrobić kiedy film się "zawiesza", "tnie"?

Spróbuj obniżyć jakość odtwarzania. W prawym dolnym rogu kliknij na kółko zębate i spróbuj kolejnych wartości. 

    7. Jak działa wyszukiwarka?

W wyszukiwarce znajdziesz kilkadziesiąt  kategorii - możesz je ze sobą łączyć - wybierając np. czas trwania i konkretną potrzebę (np. do 30 min., łagodne). Najnowsze zajęcia pojawiają się po wybraniu kategorii: Wszystkie. Instrukcja.

      8. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania: techczniczne - napisz: justyna.brzegowa@jogafusion.pl, dotyczące praktyki: ania.brzegowa@jogafusion.pl 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję