VOUCHER ŚWIĄTECZNY - podaruj bliskim dobry ruch!

Kup voucher o wartości 250 zł teraz w promocyjnej cenie za jedyne 230 zł

8% zniżki. Promocja trwa do 08.01.2024.

Jeśli szukasz prezentu, który nie jest kolejnym przedmiotem, prezentu “na ostatnią chwilę” lub dla kogoś, kto jest bardzo daleko. Prezentu, który jest doświadczeniem ciała w ruchu, wspierającym zdrowie, pozytywne samopoczucie, dobrostan - polecam mój voucher - 3 miesięczny dostęp do Klubu Joga Fusion!

Aby poczuć na sobie dobrodziejstwo ruchu, nie trzeba być w super formie, nie trzeba znać pozycji jogi, posiadać tony sprzętu!

Wystarczy odrobina przestrzeni, chwila czasu oraz przekonanie, że ruch jest niezbędny, aby czuć się lepiej i żyć zdrowiej. Wystarczy kliknąć w wybrane zajęcia (z ponad 250 zróżnicowanych sesji!) i dać się poprowadzić w ruchu. Na barkach zrobi się lżej, w sercu cieplej i w głowie jaśniej.

 

Odkryj świat aktywności fizycznej z naszym Klubem - co zyskujesz? 

 • Sesje ruchowe i oddechowe dla zdrowego kręgosłupa, siły, swobody ruchu a także relaksu i regeneracji.
 • Ponad 250 nagrań do wyboru - znajdziesz tu funkcjonalne i powieziowe ćwiczenia z elementami jogi. 
 • Nastawienie na funkcjonalność - ćwicząc, wiesz, czemu służy dany ruch i możesz poczuć to na sobie
 • Dostęp na 3 miesiące do wszystkich materiałów wideo.
 • Zajęcia z certyfikowanymi trenerkami - masz pewność, że zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie.
 • Elastyczność harmonogramu - zapomnij o ograniczeniach czasowych. Zajęcia są dostępne online więc ćwicz, kiedy chcesz i gdzie chcesz.
 • Różnorodny czas sesji - dopasuj trening do swojego harmonogramu korzystając z różnorodnych czasów sesji począwszy od krótkich 15 minutowych sesji ruchowych po pełne godzinne treningi.
 • Różny poziom intensywności ćwiczeń - niezależnie od tego czy jesteś początkujący czy zaawansowany, znajdziesz sesje dostosowane do różnych poziomów intensywności umożliwiać Ci rozwijanie swojej formy zgodnie z własnym tempem.
 • Zbilansowany Tygodniowy Rozkład Zajęć - nie musisz się zastanawiać co dziś ćwiczyć
 • Wygodna wyszukiwarka - to Ty decydujesz ile masz czasu i na jaką aktywność ochotę

Sesje ruchowe prowadzi Ania Brzegowa!

Anna Brzegowa jest dyplomowaną trenerką i edukatorką Slings Myofascial Training w oparciu o mapę połączeń mięśniowo-powięziowych Anatomy Trains, certyfikowana instruktorka jogi, trenerka medyczna. Prowadzi wielowymiarowe i funkcjonalne zajęcia, które pomagają odbudować potencjał w ruchu i kontakt ciało - umysł. Pomaga w znalezieniu swobody ruchu i oddechu w zdrowy, bezpieczny, przystępny sposób.

Dlaczego warto!

Przeczytaj opinie uczestniczek i uczestników

Warunki korzystania z vouchera

 1. Po zakupie vouchera otrzymasz możliwość pobrania jego graficznej wersji w formie PDF. 
 2. Na voucherze znajdziesz unikalny kod rabatowy, który obdarowana osoba będzie mogła AKTYWOWAĆ podczas zakupów w Joga Fusion
 3. Kod vouchera jest ważny 90 dni od dokonania zakupu.
 4. Format vouchera - A4 - został zaprojektowany tak, abyś mógł łatwo wydrukować go na własnej drukarce. 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję