Kursy

Program dla początkujących

24
Kup teraz
97.00 PLN

 Wprowadź dobro ruchu do swojej codzienności! Zacznij regularną, bezpieczną praktykę ruchową.

Ten Program poprowadzi Cię w zróżnicowany sposób przez 8 tygodni w kierunku lepszego samopoczucia i poprawy swobody ruchu. Po 8 tygodniach będziesz mieć poczucie większej sprawności, zaufania do swojego ciała i chęć na więcej! Nie odkładaj tego!  Kup dostęp do Programu dla początkujących. 

Szczegóły kursu znajdziesz TU - jeśli masz jakiekolwiek pytania - napisz: justyna.brzegowa@jogafusion.pl

⚈ W każdym tygodniu proponuję Ci trzy sesje, które będą poruszać ciało w różnorodny sposób, polecam wykonać je w podanej kolejności lub dopasować do czasu jakim dysponujesz i pory dnia. 
⚈ Zauważ, że są sesje tu oznaczone jako poranek, czyli skierowane bardziej na rozruszanie stawów i pobudzenie krążenia, ale to nie znaczy, że nie możesz wykonać ich w innej porze ☺️. Możesz! 
⚈ Są też sesje bardziej regenerujące i relaksujące, które pomogą Ci odpocząć, wyciszyć się czy zasnąć. To Ty decydujesz, co dziś będzie dla Ciebie najlepsze.
⚈ Postaraj się wykonać przynajmniej dwie sesje w tygodniu, bo tylko dzięki regularności i konsekwencji możesz spodziewać się zmiany na lepsze. Możesz powtarzać te same sesje wiele razy, to jest nawet wskazane!
⚈ Nie zniechęcaj się, jeśli trafisz na ćwiczenie, które może jest w tej chwili za trudne, zrób ile możesz, a jeśli to konieczne, pomiń je i ćwicz dalej. Najważniejsze, aby zrobić to, co jest możliwe. Stawiaj sobie małe wyzwania!

A kiedy przejdziesz cały ten program, kontynuuj praktykę - w Klubie Joga Fusion - masz tu do wyboru ponad 250 zajęć. Polecam na kolejne cztery tygodnie sesje, które znajdziesz pod Tagiem "dla początkujących".

A może spotkamy się na którymś Wyjeździe z Jogą Fusion? Zapraszam!


Regularna cena dostępu do kursu: 97 zł za 70 dni

-  Kliknij: KUP TERAZ - Zaloguj się lub dokonaj rejestracji

-  Jeśli masz kod rabatowy, wpisz go w polu "Wprowadź kod rabatowy" 

-  Kliknij: Aplikuj kupon

-  Kliknij: Zamawiam i płacę

O Ani Brzegowej

Dyplomowana trenerka i edukatorka Slings Myofascial Training w oparciu o mapę połączeń mięśniowo-powięziowych Anatomy Trains, certyfikowana instruktorka jogi, trenerka medyczna.

Prowadzi wielowymiarowe i funkcjonalne zajęcia, które pomagają odbudować potencjał w ruchu i kontakt ciało - umysł. Pomaga w znalezieniu swobody ruchu i oddechu - w zdrowy, bezpieczny, przystępny sposób.

Więcej szczegółów o Programie - https://jogafusion.pl/program-dla-poczatkujacych-klub-jf/

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję